Barcinek

Nemoland

Serdecznie zapraszamy do naszej biblioteki książek angielskojęzycznych, dla czytelników w każdej grupie wiekowej. Posiadamy w ofercie książki obrazkowe dla najmłodszych, ciekawą selekcję young adult i młodzieżową, klasykę i bestsellery fikcji literackiej, obszerną ofertę fantastyki i fantasy, mitologię, słowniki polsko-angielskie oraz literaturę popularnonaukową i szeroko pojęty samorozwój / social issues / unschooling i edukacja w naturze.

Łącznie udostępniamy ponad 1000 pozycji; jest to nasza kolekcja prywatna, atrakcyjna i unikatowa, w porównaniu z ofertą angielskojęzyczną dostępną w bibliotekach lokalnych.

Regulamin użytkowania biblioteki, oraz link do katalogu online gdzie można przeszukać zasoby i zarezerwować książkę, znajdziecie poniżej.

W planach mamy rozwój biblioteki jako centrum propagowania kultury czytelnictwa i dyskusji. Jesteśmy zainteresowani otworzeniem klubu czytelniczego (book club):

  • dla najmłodszych: czytanie po angielsku przez native speakerów
  • dla bardziej zaawansowanych językowo: spotkania czytelniczo-filozoficzne oferujące pełne zanurzenie się w j. angielskim oraz możliwość uczestniczenia w dyskusjach na palące tematy życia w dobie chaosu informacyjnego i kryzysu klimatycznego

W razie chęci uczestnictwa w klubie, prosimy o kontakt.